czwartek, 5 grudnia 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
18:00 - 18:45 2 ct GR 1 - Techniki fotograficzne (Pilecki K.) Godek B. - Techniki fotograficzne (2 ct GR 1) ciemnia dziś 18:00 - 18:45
piątek, 6 grudnia 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
08:10 - 08:55 2 c - Język angielski (Kilianek J.) Duda-Majdak J. - Historia (2 c) 13 jutro 08:10 - 08:55
09:05 - 09:50 1 atp - Matematyka (Ryśko M.) Fuchs D. - Matematyka (1 atp) 2 jutro 09:05 - 09:50
09:55 - 10:40 1 atp - Matematyka (Ryśko M.) Korzonkiewicz E. - Zajęcia z wychowawcą (1 atp) 6 jutro 09:55 - 10:40
09:55 - 10:40 2 at TML - Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml (Wakat L.) Stokłosa A. - Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml (2 at TML) 10 jutro 09:55 - 10:40
09:55 - 10:40 8 bp - Biologia (Sobół-Guzik L.) Lekcja odwołana: Klasa przychodzi później
11:00 - 11:45 2 at TML - Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml (Wakat L.) Stokłosa A. - Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml (2 at TML) 10 jutro 11:00 - 11:45
11:00 - 11:45 3 bt GR2 - Język angielski (Mędrzak-Belczyk J.) Wilusz-Kotwicz A. - Grafika komputerowa (3 bt GR2) CZYT2 jutro 11:00 - 11:45
11:00 - 11:45 8 bp - Język angielski (Kilianek J.) Lekcja odwołana: Klasa przychodzi później
11:55 - 12:40 1 atg - Podstawy przedsiębiorczości (Procyk-Prusak A.) Fuchs D. - Matematyka (1 atg) 4 jutro 11:55 - 12:40
11:55 - 12:40 1 btp - Biologia (Sobół-Guzik L.) Puchałka B. - Historia (1 btp) 14 jutro 11:55 - 12:40
11:55 - 12:40 1 dtg - Matematyka (Ryśko M.) Borowicz P. - Zajęcia z wychowawcą (1 dtg) 6 jutro 11:55 - 12:40
11:55 - 12:40 2 bt GR 2 - Język angielski (Mędrzak-Belczyk J.) Plewa A. - Język angielski (2 bt GR 2) 3 jutro 11:55 - 12:40
11:55 - 12:40 8 bp - Język angielski (Kilianek J.) Lekcja odwołana: Klasa przychodzi później
12:50 - 13:35 1 atp TML - Materiałoznawstwo lotnicze (Kępka M.) Puczka T. - Materiałoznawstwo lotnicze (1 atp TML) 4 jutro 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 1 ctg - Wiedza o kulturze (Wakat W.) Wylężek J. - Wiedza o kulturze (1 ctg) 8 jutro 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 2 bt - Podstawy przedsiębiorczości (Procyk-Prusak A.) Jóźwiak M. - Zajęcia z wychowawcą (2 bt) 7 jutro 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 3 dt - Język angielski zawodowy (Kilianek J.) Więcek F. - Zajęcia z wychowawcą (3 dt) PomTeatr jutro 12:50 - 13:35
13:40 - 14:25 1 ctg - Biologia (Sobół-Guzik L.) Miszczyk R. - Zajęcia z wychowawcą (1 ctg) 9 jutro 13:40 - 14:25
13:40 - 14:25 1 dtp GR 1 - Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej (Binek J.) Lekcja odwołana: Grupa zwolniona
13:40 - 14:25 2 a MM - Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo (Kępka M.) Kamiński P. - Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo (2 a MM) 3 jutro 13:40 - 14:25
13:40 - 14:25 3 b Angielski zawodowy FOT - Język angielski zawodowy (Kilianek J.) Lekcja odwołana: Klasa zwolniona do domu
13:40 - 14:25 3 dt - Język angielski (Mędrzak-Belczyk J.) Jóźwiak M. - Zajęcia z wychowawcą (3 dt) 2 jutro 13:40 - 14:25
14:35 - 15:20 1 atp TML - Materiałoznawstwo lotnicze (Kępka M.) Lekcja odwołana: Klasa zwolniona do domu
15:25 - 16:10 2 a MM - Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo (Kępka M.) Grabska A. - Język polski (2 a MM) 3 jutro 15:25 - 16:10
15:25 - 16:10 4 bt - Język angielski (Mędrzak-Belczyk J.) Lekcja odwołana: Klasa zwolniona do domu
16:15 - 17:00 2 a MM - Montaż maszyn i urządzeń (Kępka M.) Ragan D. - Matematyka (2 a MM) 3 jutro 16:15 - 17:00
16:15 - 17:00 2 dt GR 2 - Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych (Binek J.) Lekcja odwołana: Grupa zwolniona
17:10 - 17:55 2 dt GR 2 - Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych (Binek J.) Lekcja odwołana: Grupa zwolniona